28.09.2012

Buns!
Jedna z moich ulubionych fryzur. I to nie tylko, jak nie mam co zrobić z włosami, kiedy są niesforne, albo musze szybko wyjść z domu, ale także na wyjścia ze znajomymi i nie tylko.

Fryzura uniwersalna i sprawdza się chyba zawsze, w każdej sytuacji.

Dla mnie niezawodna od zawsze. Zwłaszcza, że mam długie włosy i czasami ciężko utrzymać je w satysfakcjonującym mnie ładzie.
A Wy co myślicie? Jakie fryzury preferujecie?One of my favorite styles. And it's not just how I have nothing to do with your hair when they are unruly, or I have to leave the house quickly, but also to exit from your friends, and more.

Hairstyle universal and probably always works in every situation.

For me it has always been reliable. Especially since I have long hair and sometimes hard to keep them in good order satisfying me.
And you what do you think? What hairstyle you prefer?
22.09.2012

Jackets!!!Marynarki! 

To coś co kochamy najbardziej! Wraz z siostrą mamy mnóstwo pomysłów odnośnie tej części garderoby. Projekty jakie pragniemy wcielić w życie są odważne, nietuzinkowe i przede wszystkim mają zaskakujące elementy, jakich nie sposób znaleźć w tzw. masowych sklepach.
Każda kobieta w dobrze skrojonej marynarce wygląda elegancko i schludnie. W zestawieniu z innymi stylami efekt może być piorunujący! Mieszanie stylów jest wielką frajdą, zwłaszcza dla nas:) 

Oto parę przykładowych marynarek, które zrobiły na nas największe wrażenie i które inspirują nas do stworzenia czegoś, czego jeszcze nie ma:) 
Miłego oglądania :)

 Jackets!

It's something that we love the most! Along with my sister we have plenty of ideas for the garment. The projects that we want to put into practice are bold, unusual and above all are surprising elements, which can not be found in the so-called. mass stores.
Every woman
in a well-adapted jacket looks elegant and neat. In comparison with other styles effect can be electrifying! Mixing styles is a lot of fun, especially for us :)

 
Here are some examples of jackets that made the biggest impression on us and to inspire us to create something that has not yet :) 

Enjoy :)

10.09.2012

ImpulsivenessPięknie za oknem, temperatura około 25 stopni, więc i ja skorzystałam ze słonecznej pogody i wybrałam się na spacer  Prawdopodobnie już ostatnie takie pogodne dni… Dlatego też dzisiejszy out fit jeszcze w letniej odsłonie.

Postanowiłam połączyć kupioną wcześniej krótszą z przodu, dłuższą z tyłu ‘bluzkę’ (o ile można nazwać tak tą część garderoby, bo przyznam szczerze, że brak mi określenia) 
z klasyczną bluzką i legginsami ;)

A efekt widoczny na zdjęciach możecie ocenić już same :D

Beautifully outside, the temperature about 25 degrees, so I took advantage of the sunny weather and I went for a walk J probably already past the sunny days ... why even today, fit out in the summer installment.

I decided to combine previously purchased shorter in front, longer in the back 'blouse' (if you can call it that piece of clothing, I must admit that I lack the word)  
with a classic blouse and leggings;)

And the effect of the images shown you can already assess themselves: D