27.01.2014

Small likenesses, dolls for your friends !

 Witam kochani,
Nie wiem jak wy się czujecie, ale ja nie za dobrze;) W takich sytuacjach lubię zająć się czymś konstruktywnym. Przesyłam wam parę zdjęć na których są pokazane laleczki, które zrobiłam własnoręcznie. Niektóre z nich powędrowały do bobasów znajomego  pod choinkę a niektóre z nich czekają na nowego właściciela:) Jestem ciekawa waszych reakcji! Narazie działam na małą skalę, ale kto wie, może z czasem zapotrzebowanie na małe imitacje znajomych na prezent wzrośnie i będę mogła uszczęśliwiać i umilać czas większej grupie osób.

Hello dear,
I do not know how you guys feel, but I'm not too good;) In such situations, I like to do something constructive. I send you some pictures which are shown dolls that I made myself. Some of them went to Babies friend for Christmas and some of them are waiting for a new owner :) I'm curious of your reaction! For now I work on a small scale, but who knows, maybe in time the demand for small imitations friends gift will grow and I can make happy and make pleasant time a larger group of people.01.01.2014

New Year!! Finally!

Nie wiem jak Wy uważacie, ale ja czekałam niecierpliwie aby 2013 się szybko skończył. Na szczęście już przeminął i teraz z radością wchodzę w ten nowy 2014. Życzę wszystkim, aby ten był możliwie lepszy od poprzedniego (szczerze przeze mnie znienawidzonego) :) Szczęśliwego Nowego Roku!


I do not know how you think, but I've been waiting impatiently to 2013 quickly ended. Hopefully it's gone and now with joy I enter into this new in 2014. I wish you all that this was possibly better than the previous one (which honestly I hated) :) Happy New Year!