28.08.2012

Men's Fashion!


Dzisiejsze odsłony dotyczą Panów i stylizacji, odnoszących się właśnie do nich. Co myślicie o tych propozycjach? Jakie stylizacje u Panów cenicie?

Zapraszamy do komentowania! :)Today's views on men and styling, relating to them. What do you think of these proposals? What looks at men you appreciate?

                                                               We invite you to comment! :)24.08.2012

Casual

Tak na szybciutko...
zwykły 'look' najodpowiedniejszy dla mnie na upalne dni...
co prawda lato już powoli się kończy, ale jeszcze można korzystać z wysokich temperatur i wskakiwać w szorty ;)


so the hastily ...
normal 'look' the most suitable for me for hot summer days ...
Although summer has slowly dying off, but still, you can use heat and jump in shorts;)
21.08.2012

Heels


Czasami już same obcasy dodają nam, nie dość, że centymetrów, to dodatkowo pewności siebie! Propozycja jest prosta i nieskomplikowana.

Dla pań o szczupłej sylwetce proponujemy zmianę na szorty lub spódniczki (typu: ołówek, tulipan)- dla zachowania równowagi najlepiej zachować kompozycję kolorów ograniczając się np. do dwóch rodzajów.Sometimes it has the same heels add us not only that, centimeters, is also self-confidence! The proposal is simple and not complicated.
For women
with a lean silhouette suggest a change to shorts or skirts (such as: pencil, tulip) - for balance best to keep the color theme such as limited to two types.

14.08.2012

Balmain!

Firma Balmain jest nam znana nie od dziś ze względu na prezentowany styl, który w 100 % trafia w nasz gust. Niepowtarzalne, urokliwe, pełne niesamowitych dodatków dobranych w bardzo precyzyjny sposób. Kunszt i klasa sama w sobie.

Przeglądając internet, pewnego dnia trafiłyśmy na zdjęcie Rihanny w militarnej marynarce. Miłość od pierwszego wejrzenia! <3
Mnie powaliła na kolana!
A Was? Oceńcie same ;)Balmain company is known to us not from today due to the style presented, which is 100% goes to our taste. Unique, charming, full of amazing additives selected in a very precise way. The craftsmanship and a class by itself.

Looking through the internet, one day we found the photo of Rihanna in a military jacket. Love at first sight! <3

Knocked me on my knees!
And you? Evaluate the same;)

10.08.2012

From the water...

Wakacje dla większości z nas to słońce, wypoczynek i woda! Jest to czas, w którym możemy się odprężyć i naładować swoje baterie. Oto parę podwodnych odsłon!

Holidays for most of us, the sun, rest and water! It is a time where we can relax and recharge your batteries. Here are a few underwater views!

06.08.2012

02.08.2012

So tired...

Dzisiejsza odsłona :)
Troszkę zmęczone po całym dniu, co widać na załączonych zdjęciach :)

Today's edition :)
A little tired after a whole day, as seen in the pictures :)